MÖBLER / Bord / Lampbord 8573281
nr 857 3281
Lampbord
Ett par, Mahogny, längd: 62 cm, djup: 42 cm, höjd: 54 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 november 2013
kl 19:38:45
1/11 17:47:40
4/11 15:14:19
150 kr